Dům a zahrada

Terasy / rychlé sportoviště:

Máme pro Vás inovativní řešením pro Vaši zahradu. Nabízíme Vám pryžové desky v novém tvaru, který umožňuje rychlou a velmi snadnou instalaci. Můžete si desky poskládat na terase a během pár minut máte bezpečnou protiskluzovou podlahu, poté stačí jen stůl a židle nahradit basketbalovým košem či brankami na fotbal a Vaše děti si mohou hrát. Tato plocha je vhodná na všechny povrchy, zdravotně nezávadná, odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům, elastická, vodopropustná, mrazuvzdorná, protiskluzová, má dlouhou životnost a nezatěžuje kloubní aparát.

Zahradní obrubník

Gumové zahradní obrubníky jsou určeny pro využití v zahradní architektuře a to zejména tam, kde je nutno oddělit travnatý povrch od ostatních ploch. Gumový obrubník je z pružného materiálu a díky pojezdovému okraji umožňuje přesně kopírovat oddělované plochy a kompletní dosečení trávy běžnou zahradní sekačkou bez další úpravy. Tvar obrubníku umožňuje zvolit variantu jeho uložení vzhledem ke druhu oddělovaných ploch, například tráva, mulčovací kůra, zemina, kačírek a další.

Podložky pod bílou techniku

Pryžová podložka izolující vibrace pračky a sušičky, přenášené do podlah a interiéru Vašeho bytu.Snadné řezání na atypický rozměr.

Podložky pod sportovní nářadí

Speciální pryžové podložky, které díky svým atestovaným protismykovým vlastnostem zabraňují posunu Vašeho sportovního stroje. Chrání stávající podlahu proti opotřebení, tlumí vibrace a hluku. Pryžová podložka je hygienicky nezávadná.

Antivibrační podložky a rohože

Máme pro Vás speciální antivibrační rohož, tlumící vibrace a hluk tepelných čerpadel přenášených do nosných konstrukcí až o 60%.

Jedná se o univerzální antivibrační a tlumící desky, které svými vlastnostmi výrazně zvyšují odolnost stavebních konstrukcí vůči dynamickému namáhání, akustickému tlaku a otřesovým účinkům způsobeným například vibrací stroje.

Produktem je speciálně vyvinutá rohož z kaučukové směsi na bázi gumového granulátu, různých rozměrů dle  požadavků zákazníka.


 • Gumová podlaha - Sport 2000 x 1000 x 15 mm

  zobrazit

 • Gumová zámková deska

  zobrazit

 • Gumová zámková dlažba

  zobrazit

Spolupracujte s námi
 • Odborná pomoc při výběru
 • Zajišťujeme návrhy,montáže a odbornou pomoc.
 • Dopravujeme po celé Evropě
 • Zvýhodnění ceny při větších odběrech
 • Velkoobchodní prodej
Partneři