Body & Mind

V poslední době stoupá obliba cvičení Body & Mind (pilates, jóga a řada stylů, vycházející z jejích základů - power jóga, dance jóga, BOSU jóga ad.), balančního cvičení s míči, cvičení pro zdravá záda apod.

Cílem stylů Body & Mind i rehabilitačních cvičení je vědomé spojení dechu a pohybu. Většinou proto probíhá v klidnějším tempu a tělo se tak zahřívá pomaleji, než např. při aerobiku. Vzhledem k důležitosti kontaktu chodidel s podložkou se cvičí naboso. Podklad pro cvičení musí tedy poskytovat optimální tepelnou izolaci, především ve fázi závěrečné relaxace.

Významnou součást cvičební lekce tvoří cvičení na zemi. Prováděná balanční cvičení zvyšují nároky na podložku, která musí poskytovat dostatečně měkký podklad, aby nedošlo k nepříjemným pocitům nebo bolesti, zároveň ale nesmí být měkký příliš, aby umožnil udržet pozici ve správném provedení. Důležitá je proto také délka a tloušťka podložky (např. při cvičení pilates je lepší použít silnější podložku pro optimální ochranu kloubů). Proto nabízíme cvičební podložky ve dvou tloušťkách a dvou rozměrech.

Zvolit můžete Cvičební podložky X-gym se systémem Air-Care, které jednoduše použijete na cvičení a pak uložíte na praktický věšák, nebo můžete místnost celoplošně pokrýt Tatami X-gym Economic. Místnost tak bude tepelně i zvukově izolovaná pro optimální komfort při cvičení.

Spolupracujte s námi
  • Odborná pomoc při výběru
  • Zajišťujeme návrhy,montáže a odbornou pomoc.
  • Dopravujeme po celé Evropě
  • Zvýhodnění ceny při větších odběrech
  • Velkoobchodní prodej
Partneři