Fitness

Fitness centra patří mezi specificky zatěžované sportovní prostory. Podlaha, určená pro posilovny a činkové zóny by měla jednak splňovat požadavky, kladené na sportovní povrchy obecně, kromě toho jsou na ni kladeny velké nároky na odolnost a životnost.

V současné době přetrvává obliba klasických koberců, linolea a dalších povrchů většinou v kombinaci s odolnějším materiálem v činkových zónách, kde dochází k pádu činek z velké výšky a hrozí poškození podlahy. Povrch ve fitness centru je ovšem výrazně zatěžován i v dalších částech, jednak díky umístění těžkých posilovacích strojů, které mohou méně odolné materiály poškodit, jednak díky opotřebování podlahy v uličkách mezi stroji (typické např. pro klasické koberce).

Gumové podlahy jsou ideálním povrchem pro fitness. Produkty z recyklované a syntetické gumy jsou známé svou trvanlivostí a odolností. Gumové podlahy můžete použít na celou plochu posilovny včetně činkových zón, případně je použít v nejvíce zatěžovaných zónách pro ochranu Vašeho stávajícího povrchu. Ve všech případech se jedná o elastické povrchy, předcházející únavě kloubního aparátu a zraněním cvičenců, a současně optimální tepelné a zvukové izolanty.

Pro zóny pro rozcvičení, posilování či strečink můžete využít naše Cvičební podložky X-gym nebo Tatami X-gym Economic poskytující optimální komfort při cvičení na zemi.

Spolupracujte s námi
  • Odborná pomoc při výběru
  • Zajišťujeme návrhy,montáže a odbornou pomoc.
  • Dopravujeme po celé Evropě
  • Zvýhodnění ceny při větších odběrech
  • Velkoobchodní prodej
Partneři