Podlahy pro aerobic

Vhodná podlahová krytina je základem vybavení každého aerobikového sálu. Před nákupem podlahy je třeba mít přesnou představu, jaké druhy sportovních aktivit budou v prostoru provozovány.

Podlaha určená pro aerobikové aktivity musí splňovat následující požadavky. Především musí fungovat jako ochrana před možným zraněním, musí optimálně tlumit a absorbovat nárazy, vznikající např. při poskocích. Musí být neklouzavá, zároveň ovšem nesmí blokovat pohyb.

Proto není vhodné zvolit např. klasický parket, linoleum nebo koberce. Raději se rozhodněte pro Gumové podlahy tyto požadavky splňují beze zbytku, jsou proto vhodné do všech prostor pro aerobik i do fitness center. Kromě toho fungují jako optimální tepelný a zvukový izolant, což oceníte v případě, že v sále probíhá i cvičení bez bot nebo když je Váš sál umístěn např. v patře víceúčelového domu.

V případě, že máte pronajatý sál a předpokládáte, že může dojít ke stěhování do jiného prostoru, oceníte Tatami puzzle ve formě dílů se zámkovým spojením (puzzle), kterou není nutné lepit a lze ji proto kdykoli odinstalovat.

Nedílnou součástí téměř každé cvičební lekce je protahování, posilování, příp. relaxace na zemi. Velmi často se ve víceúčelových sálech také kombinuje aerobik a různé styly cvičení body & mind. K tomuto účelu jsou ideální Cvičební podložky X-gym nebo Tatami X-gym Economic.

Spolupracujte s námi
  • Odborná pomoc při výběru
  • Zajišťujeme návrhy,montáže a odbornou pomoc.
  • Dopravujeme po celé Evropě
  • Zvýhodnění ceny při větších odběrech
  • Velkoobchodní prodej
Partneři